Metoda HRV + Heart Vue -srdce ve 3D

Chcete být lepší než Vaši soupeři a vydržet celou sezónu ?

High adaptation. 

 Úroveň adaptace znamená úroveň zdraví a výkonu.

orient  

  •  ZVLÁDÁ VÁŠ ORGANISMUS ZVÝŠENOU ZÁTĚŽ A DOKÁŽE SE ADAPTOVAT BEZ NÁSLEDKŮ? 

  • JE SCHOPEN OBNOVIT SVÉ SÍLY A REGENEROVAT ? NEBO UŽ ZAČÍNÁ BÝT UNAVENÉ?

  •  PILNĚ SPORTUJETE,  PŘITOM NEVÍTE, JESTLI JEŠTĚ MÁTE REZERVY NEBO  JSOU VYČERPÁNY.

   2 HV Šárka          autokorelace vzorováez názvu

2 ukázky

Heart Rate Variability a Heart Vue test patří do oboru  bioregulační a mitochondrální medicíny.

1.Neumožní sice naprosto přesnou diagnózu, upozorní však na nejvíce ohrožený systém, který hrozí způsobit zdravotní potíže (oběhový, hormonální, regenerační) .

2.Umožńuje zaměřit se na oblasti, kde máme rezervy.

Má nezastupitelnou úlohu v prevenci, protože dokáže zjistit schopnost organismu vypořádat se se zátěžovýni situacemi během života.Jeho schopnost adaptace na stále se měnící podminky a stresy ( zátěžové situace). Podle výsledku je důežité realizovat konkrétní postup. Pro udržení stávající kondice , pro odstranění zatím skrytých potíží, případně řešení již projevených potíží.Jen silný adaptační systém to dokáže. Pokud je přetížený a oslabený, začnou se projevovat nepříjemnými problémy. A ty se stupňují i s věkem, pracovním vytížením a stresovými situacemi.

Sportovci , lidé s náročným povoláním  mají vysoký „práh bolesti“ . Taktéž každodenní život člověka klade značné nároky na naš adaptační systém. Často nevěnují pozornost příznakům narušení imunity. Také motivace ke stále lepším výkonům vyčerpává organismus až do onemocnění s nezvratnými zdravotními důsledky (astma, alergie, diabetes,…) a organismus není schopen regenerace, protože pořád musí pracovat.

Pokud tělo už není schopno regenerace, zhroutí se. Bohužel,případy selhání srdce, ledvin apod. už i mladých sportovců, to potvrzují. Bohužel nikdo se nevěnuje prevenci v tomto rozsahu. HRV  test upozorní na dlouhodobé a zatím skryté potíže, je čas zjistit příčiny a provést nápravu. A to vyžaduje cílený postup a čas. Obvykle Vám dá lékař piluli na zmírnění příznaků. Problém se však neřeší, naopak se nabalují další.

Kontrolní měření poskytuje objektivní informaci o výsledcích doporučeného postupu.

 

Nenechejte to dojít tak daleko, aby jste museli skončit se sportem a nebo ještě hůře se zdravotními následky.

Kdo se chce udržet v kondici bez ohledu na věk, je tato metoda úžasná pro kontrolu. Kdo se rozhodne zpomalit proces opotřebení a stárnutí má jedinečnou šanci.Čím dříve tím lépe.

Sama jsem právě vyzkoušela tuto metodu. Chtěla jsem vědět, zda mám ve svém věku tolik trenovat a závodit. Zda se spíše příliš neničím a předčasně neopotřebovávám.Sama metoda proces určitě nezvrátí, pak je třeba udělat akci. Trpělivě a výsledky se dostaví.

Potvrzeno, že mám pokračovat. Mému organismu i tato velká zátěž prospívá. Je však nutné starat se o své zdraví a mít plán, nejen na trenink. Také na správnou výživu a regeneraci a vše co souvisí se životem naplno. Já si bez sportu svůj život nedovedu představit.

Je složité nechat si 1 – 2x za rok zjistit svou adaptabilitu a regenerační schopnosti svého organismu ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

amozřejmě nestačí jen změřit, důležitá je kvalitní výživa bez chemie, kovů,…

 

h4

2 Responses to Metoda HRV + Heart Vue -srdce ve 3D