Neveřejný informační servis pro klienty

Neveřejný informační servis pro klienty – zdarma.

Náš trh je zaplaven množstvím nabídek produktů. Jsou to potravin, doplňky, metody se zázračnými vlastnostmi. Běžný občan těžko rozezná kvalitu.Navíc si mysli, že státní orgány kvalitu kontrolují. A marketinkoví specialisté dělají svou práci, aby se co nejvíce prodalo. Většinou neví o vlastnostech a účinnosti propagovaného produktu téměř nic. A na internetu je mnoho až nebezpečných informací,  internet nikdo nekontroluje .Zákazníci mohou přijít nejen o peníze, také si mohou poškodit zdraví.

Jak probíhá tento servis ?

Na základě komunikace se mnou dostanou možnost zúčastnit se webinářů, kde dostanou informace podle svých konkrétních požadavků. Co je zajímá.

Klient nemusí nikde jezdit, v klidu z domova se propojí s webovou místností a může nejen sledovat, může i chatovat a získat informace na svůj konkrétní problém.

-jak se starat o své zdraví,vybrat to nejúčinější a cenově dostupné

– jak řešit své potíže

– naučit se vyznat v kvalitě potravin, speciálních potravin, metod a postupů

Kontakt se mnou telefonický či emailem je samozřejmá.

 

This entry was posted in autoimunitní nemoci-deprese-ekzémy-lupénka-migrény, imunita, nemoci souvisí se stravou a způsobem života, Nezařazené, paraziti, péče-servis-zdarma, pohyb a regenerace, rakovina-civilizační choroby-výkonnost and tagged . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..