O mně

   Moje životní motto: 

118.JPG fotka na web NP

                               Být zdravá a svůj život si užít a nikoliv přežít. 

                               Dožít se nejméně 104 let  ve zdraví a soběstačnosti.

                               Život mě baví.

Od dětství jsem sportovala (gymnastika,atletika, košíková, lyžování) na výkonnostní a vrcholové úrovni. Tato sportovní  minulost zanechala zdravotní následky. Pokud bych poslechla některé lékaře, tak jsem možná o berlích a vážím 100kg. Nyní jezdím 7000-8500 km ročně, odjezdím minimálně 10 maratónů v délce 50 – 120 km( MTB, silnice. MTBO) bez zdravotních problémů. Bez sportování si neumím svůj život představit. 

Naučila jsem se, jak porozumět upozorněním mého organismu. Zjistit, potvrdit měřením ( kapka krve + HRV), zda je mé tělo oslabené nebo je to jen pocit. Pak už už vím, co dělat dál. Zda můžu trénovat s plným nasazením nebo odpočívat a trenovat jen zlehka.

Navštěvuji pravidelně preventivní prohlídky včetně zátěžových testů. Zdravotnický personál je značně překvapen z mých výsledků. Potvrzují mou mimotabulkovou fyziologickou výkonnost .V některých parametrech se dokonce zlepšuje.

Pochopila jsem, že za své zdraví jsem odpovědna jen já sama a pokud mám pomoci lidem, musím najít řešení. Začala jsem hledat dostupné prověřené informace a učila jsem se a stále učím od skvělých odborníků. Nádherných a pokorných lidí. Odborné zázemí mých přátel z lékařského i alternativního prostředí.Propojují se mi dřívější vzdělání, zkušenosti a praxe z víceoblastí. Vzájemně se doplňující možnosti řešení nejen výživy , pohybu a regenerace. Schopnosti adaptace a tím udržení člověčího zdraví. Těla i mysli.

Vzájemné propojení  energetického ( nehmotného) a fyzického ( hmotného) potenciálu člověka  poskytuje až hlavou nepochopitelné výsledky. Možná i zázraky.

To je to, co mě baví a přináší další energii . 

Cítím, že mám pomoci a předávám dál všem, kteří jsou ochotni a připraveni něco dělat a nečekat na až, až,….

Mám  radost z úspěchů klientů. Mám radost,protože nejen já, i moje rodina je zdravá a bez léků.

final_4

 S radostí se s Vámi setkám  

        Šárka

BA 2015 9169

 

 

     

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..