Patogenní mikroorganismy

  • Měření a následná likvidace patogenních mikroorganismů – ELEKTROHERBALISMUS
  • Skvěle využívám pro posílení imunity preventivně i akutně.
  • Při sportování pomáhá urychlovat regeneraci. 

Zbavit se patogenních mikroorganismů jako viry, bakterie, plísně, paraziti je výbornou cestou k obnovení kondice a zlepšení vlastního imunitního systému.

Jsou jednou z příčin ,proč organismus nemůže obnovit vlastní imunitu.

Elektroherbalismus je alternativní metoda založená na výzkumu Dr. Raymonda Rifeho. Již před sto lety pozoroval, že každý organismus umírá při určité frekvenci. Ozařoval patogenní mikroorganismy těmito přesnými frekvencemi pomocí plazmového zářiče a pozoroval, jak se rozkmitají, rozpadnou a hynou.

Jako první popsal jev tzv. pleomorfismus. Což znamená přeměna mikroorganismu v určitém kyselém prostředí na jiný patogen.

Patogeny se stávají stále nebezpečnější a velmi se jim daří v překyseleném prostředí.Mutují na zhoubnější formu. Každý patogen má svou frekvenci a jako základní živý organismus frekvenci mění jako základní předpoklad přežití. Jsou vývojově jednodušší, proto se dokážou rychleji adaptovat  než vývojově vyšší organismy.

Právě schopnost adaptace lidského organismu , její výkonnost, je základem pro uchování zdraví.

Viry, baktérie, plísně a parazity dokáže tato metoda zničit jednoduše a v podstatě okamžitě.

Jaké jsou typické příznaky, že ve Vašem organismu jsou patogenní mikroorganismy :

Trávicí problémy

Nadýmání

Zánět

Bolesti hlavy

Chronická únava

Ekzém

Měření  přesných frekvencí  F Scan  a ničení patogenních mikroorganismů plazmovým generátorem RPZ 14

Frekvenční generátor FScan 3 je nejvyšší profesionální řada určená především pro lékaře a terapeuty .Je momentálně nejlepší přístroj na trhu. Přesně změří a analyzuje frekvence , aby přezkoumal stav v lidském organismu. Rozsah 1Hz – 15 MHz je schopný detekovat frekvence patogenů a následně je zapíše.

1_FSC3-F-Scan-3

Kompenzace patogenních mikroorganismů plazmovým generátorem RPZ 14

Všechny živé organismy vysílají svoje typické pásmo frekvencí. Čím je organismus jednodušší, tím nižší frekvence vysílá. Frekvence patogenních mikroorganismů se pohybují v rozmezí 1-900 000 Hz. Frekvence vysílané lidským tělem jsou v pásmu 1,52-9,46 MHz, tedy velice výrazně vzdálené od frekvenčního pásma patogenů. Je tudíž pro člověka bezpečný. Je nutné dodržet minimální vzdálenost.

Plazmový generátor RPZ 14 je  unikátní a jedinečný, nabízející možnost ničit patogeny,parazity. Krátké impulsy vysokého napětí, procházející silnostěnnou skleněnou trubicí naplněnou vzácnými plyny, kde na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je napětí 5000-8000 Voltů a skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampér.

Nastavené elektromagnetické pulsy se šíří do vzdálenosti až 15 m ve všech směrech. Procházejí bez zkreslení a omezení organickou hmotou. Toto působení vede k hubení patogenů podle individuálně nastaveného frekvenčního programu. V okamžiku průchodu elektromagnetických pulsů tělem parazita se stejnou frekvenční délkou, dochází k stále větší rezonanci buněk, až jejich buněčná stěna praskne a tím dojde k zahubení organismu a odstranění příčiny obtíží.

Frekvenční kompenzace plazmovým generátorem  je bezkontaktní a bezbolestná. Je vhodná i pro děti a domácí mazlíčky. Nemá žádný negativní vliv na lidský organismus.

Po aplikaci se můžete cítit unavení, důvodem je zatížení detoxikačního systému. Po plazmování je nutné z těla odstranit zbytky patogenů. Doporučeným detoxikačním protokolem. Včetně výrazného posílení imunitního systému.

Všichni máme v těle bakterie, viry, parazity. Toto je úplně v pořádku a přirozené. Záleží však na tom, zdali s nimi žijeme v harmonii nebo nad námi začínají vítězit. Toto se může projevit různými fyzickými i psychickými problémy. V tomto případě plazmový generátor může pomoci zlepšit stav organismu. Zdravé tělo odolává negativním vlivům prostředí. Pokud však je oslabené, stává se snadnou kořistí pro různé parazity, viry, bakterie.

Podle typu patogenů je doporučené přeplazmování po 14 dnech.

 Všechny živé organismy vysílají svoje typické pásmo frekvencí. Čím je organismus jednodušší, tím nižší frekvence vysílá. Frekvence patogenních mikroorganismů se pohybují v rozmezí 1-900 000 Hz. Frekvence vysílané lidským tělem jsou v pásmu 1,52-9,46 MHz, tedy velice výrazně vzdálené od frekvenčního pásma patogenů. Je tudíž pro člověka bezpečný.

Plazmování je v rukou zkušeného terapeuta, který dokáže individuálně nastavit celý postup, skvělou příležitostí jak si dopomoci hlavně zpočátku. Pokud je organismus oslabený, patogeny jej přeperou a dochází k neustálému opakování a vracení potíží.

Skvěle využívám pro posílení imunity, zlepšení regenerace při sportu. Regenerace probíhá rychleji.

Kontraindikace :

Kardiostimulátor, kovové implantáty, těhotenství,epilepsie

PLAZMOVÝ GENERÁTOR

Plazmový generátor je jeden z mnoha vynálezů Nikoly Tesly a v současné době představuje světovou špičku mezi podobnými přístroji.
Aplikace záření, která nevyzařuje nebezpečné gamma paprsky, vede ke zničení patogenních mikroorganismů v našem těle (bakterie, viry, paraziti, plísně). Působení specifických frekvencí má také vliv na podporu lymfatického systému a funkce jednotlivých orgánů i podporu imunity.

.

stažený soubor

Parazitární infekce

Základem kvalitní terapie při léčení jakéhokoliv onemocnění je odstranění faktoru, který toto onemocnění způsobil.

Na prvním místě původců onemocnění jsou infekční nosiče, mezi které patří viry-cizopasníci, bakterie, prvoci, plísně, hlísti.

Cizopasnici se dostávají do organismu lidí všech věkových kategorii, ale obzvlášť nebezpečná jsou pro dětí, starší osoby a pro ty, kteří dostávají hormony, kortikosteroidy, podstupují ozařování, nebo pro kuřáky.

Podle údajů Světové zdravotnické organizace 90% dětí, které se nedožijí věku do 5 let, umírají následkem parazitární infekce.

Parazitárním infekcím podle počtu postižených osob patří dnes 4. místo. První místo zaujímají kardiovaskulární onemocnění, druhé onkologická onemocnění a třetí — mrtvice ale všechna tato onemocnění jsou důsledkem výskytu cizopasníků v těle člověka.

Cizopasnící červy a jejích larvy během různých migračních úseků se usazují v orgánech, provrtávají cévy, narušují protirakovinovou obranu a teprve tehdy vznikají onemocnění.

Hlísti požírají potravinové zásoby člověka spolu s krví hostitele. Hlísti absorbují ve velkém množství křemík, což pro člověka představuje ohrožení života.

Chronická a mezi nimi i onkologická onemocnění jsou ze 60% vyvolána působením cizopasných červů. Podle údajů uváděných zdravotnickou literaturou během posledních deseti let se cizopasníci lokalizují v životně důležitých orgánech jako je mozek, srdce, průdušky, játra, ledviny atd. (údaje SZO z roku 1999). Pokud stav infikování cizopasníky trvá dlouho, trpí tím nejenom vnitřní orgány ale i imunitní systém.

 

Největší nebezpečí pro člověka = cizopasníci

Toxoplasmy (nejednodušší jednobuněčné organismy) se usidlují v nejrůznějších místech lidského těla.
Vyvolávají srdeční onemocnění (toxoplasmózní myokarditida), bolesti kloubů a svalů a společně s teplotou připomíná chřipkovou infekci. Plícní forma toxoplasmózy se jeví jako zánět průdušek atd.

Lamblie bičíkovci vyvolávající onemocnění tenkého střeva a jater — lambliózu.
Lamblie způsobují kopřivku, svědění pokožky, bolesti v kloubech. Je možný zánět jater, hepatitida i dokonce cirhóza, vředy v tlustém střevě.
Škrkavky jsou hlístice vřetenovitého těla, jež dosahují délky 20-50  žijí v tenkém střevě. Vyvolávají nemoc zvanou askaridóza.

Škrkavky pronikají do žlučníku, jater a vyvolávají hnisavou cholecystitidu, peritonitidu a sepsi.
Larvy škrkavek, které se dostanou do průdušek, vyvolávají bronchitidu a chronické záněty plic.

Roupi (menší šedobílí červíci) vyvolávají enterobiózu.
Těžký průběh onemocnění je často doprovázen bolestmi hlavy, nespavostí, zvýšenou únavou, motolicí.
U žen způsobuje vniknutí roupů do vagíny těžké záněty ženských pohlavních orgánů.

Ploché červi (trematodi) — motolice jaterní Osou dlouhé 20-30 mm). Vyvolávají onemocnění jater a žlučníku.
Pro počáteční fázi onemocnění jsou charakterní alergické projevy, pro pozdní diskinéze žlučových cest, chronická hepatitida.

Fasciolopsidóza — to je helmintóza s postižením střev. Původcem je trematóda Fasciolopsis bursi.
Paraziti se lokalizují v tenkém střevě, pronikají do žaludku, jater a slinivky břišní. Při lehčím průběhu jsou zaznamenávány bolesti břicha, občas průjem. V těžších případech po bolestech břicha narůstá slabost, motolice, otoky, nedostatek bílkovin. Nemocní mohou zemřít na vysílení a stupňující se srdeční a cévní nedostatečnost.
Nové údaje o úloze trematod na vzniku rakoviny.
    Američani zjistili, že odpad vznikající následkem činnosti trematod vyvolává velmi rychlé členění rakovinových buněk.
U převážné většiny onkologických nemocných byl zjištěn cizopasník F. Busri.
Po zničení cizopasníka a odstranění toxinů z těla nemocného mizela i „nevyléčitelná onemocnění“.

 

Závěry o příčinách „nepochopitelných onemocnění“

Lidský organismus má schopnost se neustále obnovovat a regenerovat. Ale velmi často, když vzniká onemocnění, mu něco brání vypořádat se s nemocí. To něco jsou zpravidla cizopasníci.

Příčiny nepochopitelných onemocnění:

  • Toxoplazmy vyvolávají mnohé deformace, vrozená onemocnění dětí a zaostávání v duševním vývoji.
  • Trichomonady způsobují onemocnění pohlavních a vylučovacích orgánů, střev, úst, krve, cév. Vyvolávají rakovinu.
  • Chlamydie způsobují neplodnost, poruchu trávení, cukrovku, onemocnění jater, infarkt.
  • Plísně vyvolávají spoustu různých onemocnění, formování a vývoj onkologie.
  • Lamblie zasahují játra.
  • Škrkavky vyvolávají plicní onemocnění a rovněž onemocnění žlučových cest a střev.
  • Roupi jsou příčinou velkého množství střevních onemocnění atd.

Cizopasníci se podílejí na formování a rozvoji různých onkologických onemocnění.

Je nutné pravidelně podnikat kroky namířené na zbavování se cizopasníků různých úrovní v průběhu celého života.                                                                                                          zdroj : internet

Pro silnější povahy :z mého archívu

motolice 3. Vyplazmovaná motolice , vyloučená při detoxikaci

Comments are closed.